Tuesday, May 21st 2024, 18:00 | 🇨🇿
První patro | free entry

The event is in Czech only

Moderated discussion of local LGBTQ+ associations with the aim of jointly building a safe and healthy society through open communication and cooperation.

Organizace Q-Hub tě zve ke kulatému stolu! V Brně a okolí vzniklo v poslední době mnoho skvělých iniciativ, které podporují a rozvíjejí místní LGBT+ komunitu a kulturu. Spolky mohou mít různé plány, ale jedno mají společné - chtějí vytvořit bezpečné a zdravé prostředí pro nás všechny. Proto spolek Q-Hub svolal kulatý stůl pro zástupce jednotlivých uskupení. Chce vytvořit otevřenou platformu pro spolupráci a diskuzi, která podpoří naše různorodé aktivity v oblasti kultury, vzdělávání, občanské participace a zdraví. Q-Hub chce zajistit férové a bezpečné prostředí pro všechno účastnictvo. Připoj se k nám na historicky první setkání v rámci Brno Pride Week! Těšíme se na tebe.

This year's programme offers a total of 33 different events, 10 of which have paid admission. If you want to support this festival financially, you can contribute directly at the event by paying a voluntary admission fee or by using a QR code leading to the year-round fundraising campaign on darujme.cz.

Thank you, without your support it would not be possible.