Abyste netápali, připravili jsme pro vás mapu a přehled festivalových míst. 😊

CO.LABS | Kounicova 686/22
Bude hlavní festivalové centrum. Krom přednášek, parties a grilovačky se sem můžeš kdykoli uchýlit do zázemí kavárny. K dispozici bude samoobslužný bar a toalety.
hodně někde | Pekárenská 12
Kavárnu Hodně Někde najdeš hned přes silnici od Co.Labsu. Budou se tu konat setkávací události jako Speed friendingy a Speed datingy, takže je možné, že se se svými budoucími kamarády nebo láskou poznáš právě tady!
Kino Art | Cihlářská 643/19
Sem se vydáš na promítání Pride Kina a na přednášky a show po něm. Příjemný oddych si můžeš dopřát v místním Café Art či na zahrádce s wi-fi zdarma.
Husův sbor | Botanická 590/1
Činnost kostela asi netřeba připomínat. Tady se uskuteční Pridová oficiální bohoslužba, kde se společně oddáme svým myšlenkám.
Artbar Druhý PádŠtefánikova 836/1
Artbar se stane naším hlavním zábavním centrem. Zavítáš sem na Pub Queer Quiz, přednášku, party i karaoke. A jak už název sám vypovídá - je to bar! Takže se tady nejspíš potkáme i s nějakým tím drinkem v ruce.
RedutaZelný trh 313
V divadle uprostřed města na Zelném trhu se uskuteční představení Doktorka od Národního divadla Brno. Ta už se nám do mapky nevešla, ale nachází se přímo v centru města, takže ji jistě nemineš.
Knihovna Jiřího MahenaKobližná 4
Na křižovatce ulic Kobližná, Poštovská a Kozí hned u náměstí Svobody najdeš Knihovnu Jiřího Mahena. Sem ale zavítají spíš rodiče se svými ratolestmi, Drag Queen Ivory Divine tady totiž bude číst nejmenším pohádky.
Studentský klub U KachničkyBožetěchova 1/2
Tohle místo si zapíšou hlavně mladší účastníci*e Brno Pride Weeku. Kreativní setkání pro queer lidi do 21 let Filip20 najdeš právě v tomto studentském klubu.
Björnsonův sad
Zlatý hřeb festivalu, Queer Park plný dobrého jídla, pití, ale hlavně LGBT+ friendly atmosféry, si vychutnáš v Björnsonově sadě. Bude tady na tebe čekat doslova otevřená duhová náruč. Nezapomeň pozvat na piknik všechny své přátele!